Хабар за уникнення перевірки - ДБР затримало працівника ДСНС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали провідного інспектора  одного з районних секторів Головного управління ДСНС України у Рівненській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, провідний інспектор вимагав та одержав неправомірну вигоду у сумі 300 доларів США за непроведення перевірки пожежної безпеки та невтручання у діяльність одного із суб’єктів господарської діяльності.

5 лютого 2020 року під час одержання неправомірної вигоди посадовця затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Рівненської області. Оперативний супровід -  Управління стратегічних розслідувань у Рівненській області ДСР Національної поліції України.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.