Керівництво ТУ ДБР у Мелітополі провело зустріч з регіональним представником Омбудсмена в Запорізькій області

15/04/2021

Директор ТУ ДБР у Мелітополі Ігор Гаврилюк провів робочу зустріч з регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав люди в Запорізькій області Іриною Карпенко.

В ході зустрічі були обговорені пріоритетні напрями роботи та механізм подальшої співпраці щодо припинення, виявлення та запобігання катуванню та іншому жорстокому поводженню з людиною.

Ігор Гаврилюк підкреслив, що територіальне управління ДБР у Мелітополі приділяє особливу увагу здійсненню досудового розслідування кримінальних проваджень за фактами катування та жорстокого поводження з боку представників правоохоронних органів, а також у місцях позбавлення волі.

«Особлива увага слідчіх ТУ ДБР у Мелітополі приділяється здійсненню досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами катування та жорстокого поводження з боку представників правоохоронних органів, а також у місцях позбавлення волі. В 2020 році слідчими теруправління зареєстровано понад 200 таких кримінальних проваджень. З огляду на таку значну цифру, важливо розробити механізм співпраці задля своєчасного виявлення та запобігання фактів катування на території Запорізької області», – зазначив Ігор Гаврилюк.

Регіональний представник Омбудсмена в Запорізькій області Ірина Карпенко в свою чергу розповіла про основні порушення прав громадян у місцях позбавлення волі, а також про результати роботи за 2020 рік.

За результатами зустрічі сторони домовились про подальшу взаємодію та співпрацю заради більшої ефективності роботи в напрямку протидії катуванням.