Інформація щодо функціонування системи рейтингового інтернет-голосування за кандидатів до складу РГК при ДБР

01/06/2020

01 червня 2020 року о 14:00 розпочалось рейтингове інтернет-голосування за кандидатів до складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань.

Протягом перших п’яти хвилин з моменту початку голосування зафіксовано різке збільшення активних відвідувачів офіційного вебсайту ДБР («стрибок» активних користувачів одночасно), у зв’язку з чим офіційний сайт ДБР (далі – Сайт) та сторінка Системи рейтингового інтернет-голосування (далі – Система голосування) завантажувались з технічними «збоями».

Разом з тим, фіксуються численні випадки збільшення кількості голосів за певних кандидатів за допомогою, так званих, ботів, що призводить до ускладнення роботи системи голосування зокрема та вебсайту в цілому.

Також зафіксовані можливі спроби проведення DDos-атак на офіційний вебресурс Бюро.

Враховуючи постійне навантаження на систему голосування, спричинене спробами «накрутки» голосів за окремих кандидатів, Система голосування функціонувала з технічними перебоями.

Станом на 20:00, через спад кількості активних користувачів, робота офіційного вебсайту ДБР та Системи голосування покращилась.