Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДТП з депутатом Трухіним: слідчі ДБР не встановили, хто був за кермом, тому що не отримали матеріалів з камер відеоспостереження

17/09/2021

Слідство у справі щодо ДТП за участю народного депутата Олександра Трухіна поки що не отримало інформації, яка допомогла б встановити хто був за кермом автомобіля під час події.

Про це повідомив в. о. Директора Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Він розповів, що ДБР призначило декілька важливих експертиз у справі.

«Ми дуже чекаємо на ці результати, а після цього ухвалюватимемо рішення щодо процесуального статусу кожної особи, яка перебувала в транспортному засобі», — зазначив Олексій Сухачов.

При цьому в. о. Директора ДБР зауважив, що вже встановлені всі учасники тієї події.

«Ми не встановили, хто був за кермом, тому що не отримали матеріалів з камер відеоспостереження», — наголосив в.о. Директора ДБР.

Олексій Сухачов пояснив, що проведено аналіз усіх записів відеокамер, які встановлені дорогою від Полтави до Києва, проте на автомагістралі «Бориспіль-Київ» проводився ремонт, тому камери були демонтовані.

«Але є інформація, що існує таке відео, і ми наявними каналами комунікації закликали всіх громадян України надати нам додаткову інформацію, допомогти слідству. На жаль, поки що нічого не отримали», — зазначив в.о. Директора ДБР.

Нагадаємо, що ДТП за участю нардепа сталася на Бориспільській трасі 23 серпня 2021 року.