Досудове розслідування у справі поставок до армійських підрозділів військової техніки невідповідної якості перебуває на стадії завершення

05/11/2021

Сьогодні, 5 листопада, було внесено 28 мільйонів застави за Павловського І.В. та Шандру В.О. – підозрюваних у справі про постачання протягом 2016-2018 років до армійських підрозділів військової техніки невідповідної якості.

Третій підозрюваний залишається під вартою.

Також судом покладено на підозрюваних низку обов’язків, а саме:

  • прибувати за кожною вимогою до слідчого;
  • не відлучатися без його дозволу з населеного пункту за місцем постійного проживання;
  • здати слідчому документи, які надають право виїзду за кордон та інші. 

Слідство триває.

Основні слідчі дії завершено. За період досудового розслідування проведено 6 судових експертиз та низка експертиз ще триває. За цей час здобуто докази, які викривають учасників злочинної змови у вчиненні інкримінованих їм кримінальних правопорушень.

Найближчим часом досудове розслідування у даній справі буде завершено, а матеріали кримінального провадження скеровані для розгляду до суду.

Нагадуємо, що 21 жовтня та 4 листопада підозрюваним Павловському І. В. та Шандрі В. О. Київський апеляційний суд зменшив розмір альтернативного запобіжного заходу – застави до 18 та 10 млн грн відповідно. Водночас, у липні 2021 року, при обранні підозрюваним запобіжного заходу суд визначив заставу у розмірі завданих збитків, а саме: 476 млн грн. Павловському І.В. та 443 млн грн – Шандрі В.О.

23 та 28 жовтня слідчі експерименти підтвердили невідповідність бойових катерів, виробництва ПрАТ «Кузня на Рибальському» вимогам замовника – Збройних Сил України та Міноборони.