Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

До Територіального управління ДБР, розташованого у місті Мелітополі, обрано 31 переможці конкурсу на посади слідчих

24/10/2018

Обрано 31 переможця конкурсу на посади слідчих Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Наразі переможці конкурсу проходять спеціальну перевірку органами державної влади та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу. За результатами цих перевірок в.о. Директора Територіального управління Богдан Чегіль буде приймати рішення про призначення переможців на посади.

До складу територіального управління входитимуть три слідчих відділи:

  • Перший відділ – розслідуватиме злочини у сфері службової діяльності та корупції: обрано 12 слідчих;
  • Другий відділ – розслідуватиме злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя: обрано 12 слідчих;
  • Третій слідчий відділ – розслідуватиме військові злочини: обрано7 слідчих.

Дві посади слідчих (першого та другого слідчих відділів)залишились вакантними, тож згодом на них буде оголошено новий конкурс.

Нагадаємо, що усього штат Мелітопольського територіального управління нараховуватиме 114 осіб. Конкурс на перші 65 посад ДБР триває з квітня цього року і завершено з обранням слідчих теруправління. За результатами конкурсу обрано 47 переможців: двох заступників директора територіального управління, 8 керівників слідчих та оперативних відділів, одного спеціаліста слідчого відділу, 31 слідчого та 5 державних службовців.

«Цієї кількості людей достатньо, аби розпочати роботу територіального управління. Вже розпочалися призначення людей, які пройшли поліграф»,– заявив в.о. Директора Територіального управління Бюро у Мелітополі Богдан Чегіль.

Також повідомляємо, що зараз триває конкурс ще на 15 посад. Прийом документів завершується 2 листопада включно. З переліком посад та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.