Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

До Полтавського теруправління ДБР обрано 32 переможці конкурсу на посади слідчих

24/10/2018

Обрано 32 переможці конкурсу на посади слідчих Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Наразі переможці конкурсу проходять спеціальну перевірку органами державної влади та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу. За результатами цих перевірок в.о. директора Територіального управління Світлана Савченко буде приймати рішення про призначення переможців на посади.

До складу територіального управління входитимуть три слідчих відділи:

  • Перший відділ – розслідуватиме злочини у сфері службової діяльності та корупції: обрано 13 слідчих;
  • Другий відділ – розслідуватиме злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя: обрано 13 слідчих;
  • Третій слідчий відділ – розслідуватиме військові злочини: обрано 6 слідчих.

Посада слідчого першого відділу залишилася вакантною, тож згодом на неї буде оголошено новий конкурс.

Нагадаємо, що усього штат Полтавського територіального управління нараховуватиме 114 осіб. Конкурс на перші 65 посад ДБР триває з квітня цього року і завершено з обранням слідчих теруправління. За результатами конкурсу обрано 52 переможці: двох заступників директора територіального управління, 8 керівників слідчих та оперативних відділів, одного спеціаліста слідчого відділу, 32 слідчих та 10  державних службовців.

 «За результатами конкурсу маємо одну посаду слідчого, на яку не обрано переможця, тож маємо достатній штат для початку роботи територіального управління», – заявила в.о. директора Територіального управління Бюро у Полтаві Світлана Савченко.

Також повідомляємо, що зараз триває конкурс ще на 10 посад. Документи прийматимуть до 2 листопада включно. З переліком посад та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.