Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

До Миколаївського теруправління ДБР обрано 32 переможці конкурсу на посади слідчих

24/10/2018

Обрано 32 переможці конкурсу на посади слідчих Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві.

Наразі усі вони проходять спеціальну перевірку органами державної влади та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу. За результатами цих перевірок в.о. директора Територіального управління Вікторія Басалаєва буде приймати рішення про призначення переможців на посади.

До складу територіального управління входить три слідчих відділи:

  • Перший відділ – розслідуватиме злочини у сфері службової діяльності та корупції: обрано 13 слідчих;
  • Другий відділ – розслідуватиме злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя: обрано 13 слідчих;
  • Третій слідчий відділ – розслідуватиме військові злочини: обрано 6 слідчих.

Одна посада слідчого третього слідчого відділу залишилася вакантною, тож згодом на них буде оголошено новий конкурс.

Нагадаємо, що усього штат Миколаївського територіального управління нараховуватиме 114 осіб. Конкурс на перші 65 посад ДБР триває з квітня цього року і завершено з обранням слідчих теруправління. За результатами конкурсу обрано 49 переможців: двох заступників директора територіального управління, 8 керівників слідчих та оперативних відділів, 32 слідчих, одного спеціаліста слідчого відділу та 6 державних службовців.

 «Цієї кількості людей достатньо, аби розпочати роботу територіального управління. На посади державних службовців, що залишились вакантними, вже оголошено конкурс», – заявила в.о. директора Територіального управління Бюро у Миколаєві Вікторія Басалаєва .

Також повідомляємо, що зараз оголошено конкурс ще на 13 посад. Прийом документів триватиме до 2 листопада включно. З переліком посад та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.