Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

До Львівського теруправління ДБР обрано 28 переможців конкурсу на посади слідчих

24/10/2018

Обрано 28 переможців конкурсу на посади слідчих Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Наразі переможці конкурсу проходять спеціальну перевірку органами державної влади та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу. За результатами цих перевірок в.о. директора Територіального управління Віталій Стець буде приймати рішення про призначення переможців на посади.

До складу територіального управління входять три слідчих відділи:

  • Перший відділ – розслідуватиме злочини у сфері службової діяльності та корупції: обрано 11 слідчих;
  • Другий відділ – розслідуватиме злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя: обрано 11 слідчих;
  • Третій слідчий відділ – розслідуватиме військові злочини: обрано 6 слідчих.

По дві посади слідчих першого та другого слідчих відділів, а також одна посада у третьому слідчому відділі залишились вакантними, тож згодом на них буде оголошено новий конкурс.

Нагадаємо, що усього штат Львівського територіального управління нараховує 114 осіб. Конкурс на перші 65 посад ДБР триває з квітня цього року і завершено з обранням слідчих теруправління. За результатами конкурсу обрано 54 переможців: двох заступників директора територіального управління, 8 керівників слідчих та оперативних відділів, одного спеціаліста слідчого відділу, 28 слідчих та 15 державних службовців.

«Перші працівники територіального управління ДБР у Львові  призначені на посади. Протягом декільком тижнів триватимуть спеціальні перевірки та поліграф для кандидатів на посади слідчих», – заявив в.о. директора Територіального управління Бюро у Львові Віталій Стець.

Також повідомляємо, що зараз триває конкурс ще на 6 посад. Прийом документів завершується 2 листопада включно. З переліком посад та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.