До Краматорського теруправління ДБР обрано 31 переможця конкурсу на посади слідчих

24/10/2018

Обрано 31 переможця конкурсу на посади слідчих Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську.

Наразі переможці конкурсу проходять спеціальну перевірку органами державної влади та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу. За результатами цих перевірок в.о. директора Територіального управління Володимир Помилуйко буде приймати рішення про призначення переможців на посади.

До складу територіального управління входять три слідчих відділи:

–       Перший відділ – розслідуватиме злочини у сфері службової діяльності та корупції: обрано 12 слідчих;

–       Другий відділ – розслідуватиме злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя: обрано 13 слідчих;

–       Третій слідчий відділ – розслідуватиме військові злочини: обрано 6 слідчих.

Дві посади слідчих (першого та третього слідчих відділів) залишились вакантними, тож згодом на них буде оголошено новий конкурс.

Нагадаємо, що усього штат Краматорського територіального управління нараховує 114 осіб. Конкурс на перші 65 посад ДБР триває з квітня цього року і завершено з обранням слідчих теруправління. За результатами конкурсу обрано 45 переможців: двох заступників директора територіального управління, 6 керівників слідчих та оперативних відділів, 31 слідчого та 6 державних службовців.

«У рамках цього конкурсу не вдалося обрати переможців на 3 посади слідчих та 12 посад державної служби. Втім, штат, достатній для роботи Територіального управління, ми вже маємо. Усі переможці обов’язково проходять поліграф», – заявив в.о. директора Територіального управління Бюро у Краматорську Володимир Помилуйко.

Також повідомляємо, що зараз триває конкурс ще на 14 посад державної служби. Прийом документів завершується 2 листопада включно. З переліком посад та умовами конкурсу можна ознайомитися з посиланням.