До Київського теруправління ДБР обрано 30 переможців конкурсу на посади слідчих

24/10/2018

Обрано 30 переможців конкурсу на посади слідчих Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Наразі усі вони проходять спеціальну перевірку органами державної влади та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу. За результатами цих перевірок в.о. директора Територіального управління Олександр Мельников буде приймати рішення про призначення переможців на посади.

До складу територіального управління входять три слідчих відділи:

  • Перший відділ – розслідуватиме злочини у сфері службової діяльності та корупції: обрано 13 слідчих;
  • Другий відділ – розслідуватиме злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя: обрано 11 слідчих;
  • Третій слідчий відділ – розслідуватиме військові злочини: обрано 6 слідчих.

Три посади слідчих ( другого та третього слідчого відділів) залишились вакантними, тож згодом на них буде оголошено новий конкурс.

Нагадаємо, усього штат Київського територіального управління ДБР нараховуватиме 114 осіб. Конкурс на перші 65 посад ДБР триває з квітня цього року і завершено з обранням слідчих теруправління. За результатами конкурсу обрано 54 переможця: двох заступників директора територіального управління, 8 керівників слідчих та оперативних відділів, 30 слідчих, одного спеціаліста слідчого відділу та 13 державних службовців.

 «Нагадую, що усі переможці конкурсу проходять дослідження із застосуванням поліграфу, а кандидати на посади слідчих – ще спеціальну перевірку органами державної влади», – нагадав в.о. директора Територіального управління Бюро у Києві Олександр Мельников.

Також повідомляємо, що зараз триває конкурс на 6 посад. Прийом документів завершується 2 листопада включно. З переліком посад та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.