До Хмельницького теруправління ДБР обрано 28 переможців конкурсу на посади слідчих

24/10/2018

Обрано 28 переможців конкурсу на посади слідчих Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Наразі переможці конкурсу проходять спеціальну перевірку органами державної влади та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу. За результатами цих перевірок в.о. директора Територіального управління Олександр Лисий буде приймати рішення про призначення переможців на посади.

До складу територіального управління входитимуть три слідчих відділи:

  • Перший відділ – розслідуватиме злочини у сфері службової діяльності та корупції: обрано 12 слідчих;
  • Другий відділ – розслідуватиме злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя: обрано 11 слідчих;
  • Третій слідчий відділ – розслідуватиме військові злочини: обрано 5 слідчих.

Одна посада слідчого першого відділу і по дві посади другого та третього слідчого відділу залишилися вакантними, тож згодом на ці 5 посад буде оголошено новий конкурс.

Нагадаємо, що усього штат Хмельницького територіального управління нараховуватиме 114 осіб. Конкурс на перші 65 посад ДБР триває з квітня цього року і завершено з обранням слідчих теруправління. За результатами конкурсу обрано 50 переможців: двох заступників директора територіального управління, 7 керівників слідчих та оперативних відділів, 28 слідчих, одного спеціаліста слідчого відділу та 12 державних службовців.

 «У рамках цього конкурсу залишилося 15 вакантних посад, тож кандидати мають можливість виграти конкурс та працювати в ДБР. Втім, маємо достатній штат для початку роботи територіального управління», – заявив в.о. директора Територіального управління Бюро у Хмельницькому Олександр Лисий.

Також повідомляємо, що зараз триває конкурс ще на 10 посад. Документи прийматимуть до 2 листопада включно. З переліком посад та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.