Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Для працівників ДБР проведено антикорупційний тренінг

07/02/2019

Працівники центрального апарату Державного бюро розслідувань пройшли навчання з питань, пов’язаних з декларуванням майна, доходів, видатків та зобов’язань фінансового характеру, організоване Управлінням внутрішнього контролю за участі представників Національного агентства з питань запобігання корупції.

Представники НАЗК розповіли про найбільш поширені помилки при заповненні електронних декларацій суб’єктами декларування, а також про недопущення конфлікту інтересів. 

Керівник управління внутрішнього контролю Богдан Чобіток наголосив на відповідальності працівників ДБР за недостовірне декларування.

«Для державного службовця притягнення до адміністративної відповідальності за недостовірне декларування загрожує не лише накладенням штрафу, а й звільненням з займаної посади», –  зауважив Богдан Чобіток.

За його словами, за недостовірне декларування на суму, яка не дозволяє притягнути особу до адміністративної відповідальності, передбачене дисциплінарне покарання. Притягнення державного службовця до дисциплінарної відповідальності так само загрожує звільненням із займаної посади. Дисциплінарні порушення з боку працівників ДБР виявлятиме саме Управління внутрішнього контролю. 

Нагадаємо, з метою запобігання і виявлення правопорушень у діяльності працівників ДБР діє Управління внутрішнього контролю. Саме до його повноважень входить запобігання вчиненню правопорушень працівниками Державного бюро розслідувань згідно з вимогами Законів України «Про запобігання корупції» та «Про державну службу».