Директор ДБР та Командувач цивільними операціями Європейського Союзу обговорили напрями співпраці

29 травня відбулася робоча зустріч Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби з  Командувачем цивільними операціями Європейського Союзу Вінченцо Копполою.

Захід відбувся за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні в рамках першого візиту пана Коппола в Україну на своїй новій посаді. Сторони обговорили пріоритетні напрями співпраці між КМЄС та ДБР. Зокрема, мова йшла про необхідність проведення різнопрофільних навчань для працівників ДБР за участю міжнародних експертів Місії.

Також Роман Труба розповів про результати роботи ДБР за півроку та наголосив на важливості міжнародної підтримки інституційного розвитку органу.

«КМЄС в Україні – наш стратегічний партнер, який був з нами з самого початку та продовжує підтримувати нас дотепер. Для мене важливо розвивати цю співпрацю і використовувати всі можливості для підвищення професійного рівня наших працівників», – наголосив Директор ДБР.

Вінченцо Коппола, у свою чергу, запевнив у намірах продовжувати підтримку розбудови ДБР міжнародними партнерами та Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України зокрема.

Командувач цивільними операціями Європейського Союзу очолює 10 цивільних місій Політики спільної безпеки та оборони ЄС, розгорнутих в Європі, Африці та на Близькому Сході, персонал яких налічує близько 2000 осіб. Одночасно він обіймає посаду Директора цивільного планування та спроможностей Європейської служби зовнішніх відносин.