Директор ДБР Р.Труба та Голова ГО «Електронна демократія» В.Фльонц уклали Меморандум про співпрацю

11/02/2019

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба та Голова Громадської організації «Електронна демократія» Володимир Фльонц підписали Меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль:

  • задля розвитку та впровадження кращих практик електронного урядування та електронної демократії;
  • задля зменшення рівня корупції на всіх щаблях державної влади і збільшення рівня прозорості та відкритості усіх гілок влади.

Зокрема, Роман Труба та Володимир Фльонц обговорили механізми проведення Інтернет-голосувань за членів Рад громадського контролю при державних органах.

«Рік тому я пообіцяв, що обрання наступного складу Ради громадського контролю при ДБР відбудеться шляхом Інтернет-голосування. Ми підготовили відповідний проект внесення змін до діючої Постанови Кабінету Міністрів, яка регулює це питання. Цей проект був наданий для опрацювання громадським організаціям, Консультативній місії Європейського Союзу. Найближчим часом, його буде скеровано до Уряду», – повідомив Роман Труба.

«У цьому питанні я також розраховую на співпрацю з Громадською організацією «Електронна демократія», яка має великий досвід у проведенні Інтернет-голосувань», – додав Директор ДБР.

«Інтернет-голосування за громадські ради – це вже перевірений механізм для створення дієвих громадських рад, представники які мають широку підтримку тисяч громадян з усієї України», – наголосив Володимир Фльонц.