Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Державне бюро розслідувань розпочало співпрацю з Рахунковою палатою

31/01/2019

Державне бюро розслідувань та Рахункова палата співпрацюватимуть у сфері запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів, віднесених до компетенції ДБР, та посилення контролю за використанням коштів Державного бюджету України.

Відповідний меморандум про співробітництво підписали Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба та Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, сьогодні, 31 січня 2019 року.

Відповідно до Меморандуму, Рахункова палата має інформувати ДБР про виявлені при здійсненні заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) ознаки кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань.

 

«Для мене як Директора Державного бюро розслідувань головним результатом роботи ДБР будуть судові вироки, винесені на основі якісних розслідувань, проведених слідчими ДБР. Сьогоднішній меморандум – ще один крок у напрямку удосконалення роботи бюро», − зазначив Роман Труба.

 

Крім того, сторони домовилися про посилення роботи з міжнародної співпраці у сфері недопущення, виявлення і припинення підслідних Державному бюро розслідувань кримінальних  правопорушень.