Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Державне бюро розслідувань захищає економічні інтереси держави

01/03/2021

Слідчими Державного бюро розслідувань під час розслідування кримінального провадження за фактами ухилення від сплати податків, легалізації грошових коштів колишнім Міністром внутрішніх справ України та його найближчим оточенням виявлено велику кількість активів, здобутих злочинним шляхом.

Серед цих активів 3 квартири, 4 житлових будинки, 6 машиномісць (паркінгів), 24 земельні ділянки, сукупна вартість яких перевищує 1,4 мільярди гривень.

Ухвалами слідчого судді Печерського районного суду м. Києва на це майно у лютому 2021 року накладено арешт із забороною відчуження.

З метою захисту інтересів держави в економічній сфері, слідчим Державного бюро розслідувань за погодженням з прокурором Офісу Генерального прокурора подано клопотання слідчому судді про передачу зазначеного майна в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

У лютому поточного року слідчим суддею задоволено ці клопотання та надано можливість державі управляти й отримувати дохід від майна, здобутого злочинним шляхом.

Таким чином, Державне бюро розслідувань в межах своєї компетенції вживає вичерпних заходів із відшкодування шкоди, завданої державі від кримінальних правопорушень, вчинених колишніми високопосадовцями.