Денис Керман: За два місяці роботи слідчі теруправління ДБР у Мелітополі завершили розслідування 14 кримінальних проваджень

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Мелітополі,  розслідують 212 кримінальних проваджень, з яких 132 – передані в теруправління за підслідністю з інших правоохоронних органів, 80 – кримінальних проваджень розпочаті слідчими ДБР. Про це повідомив директор теруправління ДБР у Мелітополі Денис Керман під час брифінгу.

Зокрема, у 104 кримінальних провадженнях фігурують правоохоронці,  у у 60 – військовослужбовці, 24 провадження – злочини у сфері правосуддя.

«22 особам було повідомлено про підозри, з яких трьом – за фактами отримання неправомірної вигоди. Як приклад, наведу  провадження стосовно інспектора митного посту «Херсон – Центральний» за фактом отримання 2000 доларів США»,  –  зазначив  Денис Керман.

За два місяці завершено досудове розслідування у 14 кримінальних провадженнях, у тому числі стосовно патрульного поліцейського із Запоріжжя, що завдав затриманому тілесні ушкодження в райвідділку поліції. Поліцейський обвинувачується у перевищенні службових повноважень.

«Для більш оперативного реагування на повідомлення про злочини в майбутньому планується створення представництв теруправління в обласних центрах – містах Запоріжжі та Херсоні», – повідомив Денис Керман.

Нагадаємо, теруправління ДБР, розташоване у м. Мелітополі, поширює свою діяльність на Автономну Республіку Крим, Запорізьку, Херсонську області, місто Севастополь.