Делегація ДБР відвідала Національний антикорупційний директорат Румунії

3 жовтня делегація Державного бюро розслідувань на чолі із заступником Директора Олександром Буряком відвідали з робочим візитом Національний антикорупційний директорат у системі прокуратури при Вищому касаційному суді Румунії (Direcţia Naţională Anticorupţie, DNA). 

Представники ДБР ознайомились з особливостями функціонування антикорупційного правоохоронного органу Румунії, що вважається одним з найефективніших серед європейських країн. 

Під час зустрічі з головним прокурором Національного антикорупційного директорату Ністоре Каліну, Олександр Буряк розповів про підслідність Державного бюро розслідувань, основні завдання та напрями роботи. 

Керівник другого управління організації досудових розслідувань Олександр Туру ознайомив румунських колег з першими успішними кейсами  ДБР. Зокрема, йшла мова про спільну роботу Бюро з правоохоронними органами  Польщі та Великобританії.

Директор теруправління ДБР, розташованого у Краматорську, Артем Матвєєв розповів про роботу слідчих у безпосередній близькості до тимчасово окупованих територій України.

У результаті робочої зустрічі сторони обговорили можливість підписання меморандуму про подальшу співпрацю між Державним бюро розслідувань та Національним антикорупційним директоратом Румунії.