ДБР затримало «на гарячому» начальника структурного підрозділу Казенного підприємства у місті Києві

15/01/2021

Слідчі ТУ ДБР у місті Києві затримали керівника структурного підрозділу Казенного підприємства «Кіровгеологія» під час одержання неправомірної вигоди.

За попередньою інформацією, керівник структурного підрозділу Казенного підприємства, всупереч установленого порядку, за грошову винагороду в загальній сумі 90 000 гривень обіцяв вирішити питання щодо надання в оренду юридичній особі нежитлових приміщень на території Київської області.

У ході розслідування задокументовано два факти одержання ним неправомірної вигоди. Під час останнього його затримано у порядку ст. 208 КПК України. Наразі тривають обшуки за місцем проживання та роботи затриманого.

Також вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України) та клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у провадженні здійснюють прокурори Київської міської прокуратури, оперативний супровід – ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.