ДБР задокументувало факт вимагання й отримання слідчим ДФС 4 тисяч доларів США неправомірної вигоди

08/08/2019

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, задокументували факт вимагання й отримання старшим слідчим з особливо важливих справ Головного управління Державної фіскальної служби в Рівненській області неправомірної вигоди від приватного підприємця.

За попередньою інформацією:

  • правоохоронець вимагав та отримав  неправомірну вигоду в сумі 4000 доларів США за неперешкоджання підприємцю в господарській діяльності.

Відбулося:

  • затримання правоохоронця в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання ним неправомірної вигоди;
  • виявлення та вилучення неправомірної  вигоди в повному обсязі.

Кваліфікація: одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура Західного регіону України, оперативний супровід — Управління захисту економіки в Рівненській області.

Санкція статті: у разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.