ДБР у Мелітополі закінчило розслідування стосовно слідчого Василівського відділу поліції за підозрою у хабарництві

22/01/2019

Слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Мелітополі, за процесуальним керівництвом військової прокуратури Запорізького гарнізону закінчено досудове розслідування стосовно старшого слідчого Василівського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Запорізькій області.

В ході досудового розслідування було встановлено, що вказаний слідчий поліції вимагав та одержав від особи неправомірну вигоду у сумі 5 600 гривень та 100 доларів США. Після отримання цієї суми посадовець обіцяв закрити кримінальне провадження за незаконне придбання, зберігання та перевезення наркотичних засобів та був викритий.

Кримінальне провадження відносно старшого слідчого Василівського відділу поліції за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб) скеровано до суду.

У разі доведення вини, поліцейському загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та конфіскацією майна.