Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР розслідуватиме правомірність застосування зброї працівником поліції охорони у Харкові

06/12/2018

Слідчі Полтавського територіального управління ДБР розслідують правомірність застосування зброї працівником взводу охорони публічної безпеки Управління поліції охорони в Харківській області, внаслідок чого загинула людина.

Кримінальне провадження відкрито за статтями «умисне вбивство» та «перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки» (частина 1 статті 115 та частина 3 статті 365 Кримінального кодексу України).

Про це повідомив директор Полтавського територіального управління ДБР Володимир Тимошко.

За попередніми даними, у середу, 5 грудня, у Харкові, близько 21.50, працівник поліції охорони в ході несення служби затримав громадянина України за крадіжку майна з супермаркету. Під час встановлення обставин покупець дістав ніж та завдав працівнику поліції охорони кілька колото-різаних ран, після чого намагався втекти з місця злочину. Правоохоронець застосував табельну вогнепальну зброю.

Учасники події були доставлені до Інституту невідкладної хірургії, де покупець від отриманих травм помер.

Відомості про напад на поліцейського були внесені до ЄРДР співробітниками поліції. Відомості про загибель людини внаслідок застосування зброї працівником поліції внесені до ЄРДР прокуратурою Харківської області.

Наразі провадження за фактом дій поліцейського передано за підслідністю до територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Полтаві.

«У ході розслідування будуть здійснені усі необхідні слідчі дії для встановлення обставин інциденту», – повідомив директор Полтавського територіального управління ДБР Володимир Тимошко.

Нагадаємо, Територіальне управління ДБР, розташоване у місті Полтаві, поширює свою діяльність на Дніпропетровську, Полтавську, Сумську та Харківську області.