Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР повідомило про підозру екс-поліцейському, який побив пенсіонера в Харкові

26/10/2019

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру у вчиненні хуліганських дій колишньому дільничному офіцеру поліції одного з відділів поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Досудовим розслідуванням встановлено: працівник поліції у салоні трамваю почав бити пенсіонера кулаками в обличчя. Причиною таких дій стало зауваження чоловіка щодо поведінки правоохоронця  по відношенню до жінки з інвалідністю. Як наслідок, пенсіонер отримав легкі тілесні ушкодження.

Кваліфікація: хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом (ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, колишньому правоохоронцю загрожує штраф від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п'яти років.