ДБР обрало 212 слідчих до територіальних управлінь та завершило конкурс

22/10/2018

Визначено 212 переможців конкурсу на посади слідчих до семи територіальних управлінь Державного бюро розслідувань, 19 посад залишилися вакантними. Також визначено 5 переможців на посади головних спеціалістів слідчих відділів. 

Члени Конкурсної комісії №2 протягом 17 та 18 жовтня обирали переможців. Протокол засідання оприлюднено сьогодні, 22 жовтня. 

Усі переможці мають пройти психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу, а ті, хто претендує на посаду слідчого – також спеціальну перевірку державними органами. Відповідна робота вже розпочата

З обранням слідчих завершився конкурс на 455 посад до семи територіальних управлінь Державного бюро розслідувань, який тривав з квітня цього року. Усього обрано 351 переможця, 104 посади залишилися вакантними.

Конкурсна комісія №2 отримала більше 10 тисяч пакетів документів від кандидатів. До етапу співбесід допущено 1697 кандидатів. Зокрема, на посади слідчих – 1118 кандидатів. 

«Ми налаштовані у листопаді прийняти на роботу слідчих, які пройдуть спеціальну перевірку та не матимуть негативних висновків поліграфологів. Остаточне рішення будуть ухвалювати керівники територіальних управлінь», – повідомив Р.Труба.

Він також звернув увагу, що не відповідає дійсності інформація щодо обрання переможцем конкурсу працівника патрульної поліції Сергія Олійника, який фігурував у кримінальному провадженні: 

«Дійсно, переможцем конкурсу на посаду слідчого Краматорського управління ДБР став Олійник Сергій Васильович – старший юрисконсульт патрульної поліції в Черкаській області. Водночас фігурант відомого провадження, про яке писали в ЗМІ, – Олійник Сергій Володимирович, працівник патрульної поліції в місті Києві».