ДБР завершило розслідування стосовно прокурора, який заволодів грошима під час слідства

31/03/2021

Державне бюро розслідувань за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершило досудове розслідування відносно чинного прокурора Офісу Генерального прокурора, який у 2015 році на посаді слідчого однієї з прокуратур міста Києва заволодів речовими доказами у кримінальному провадженні.

Встановлено, що у 2014 році слідчий здійснював досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди.

Одне із теруправлінь СБУ виділило 6 000 доларів США та 5 000 гривень для документування передачі неправомірної вигоди фігуранту кримінального провадження. Після виявлення та вилучення вказаних грошей у фігуранта кримінального провадження, слідчий визначив їх речовими доказами та заволодів ними.

Таким чином він обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України).

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора.