ДБР завершило досудове розслідування вбивства Кирила Тлявова

06/12/2019

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, завершили досудове у кримінальному проваджені за фактом хуліганських дій групи осіб, внаслідок яких помер малолітній Кирило Тлявов.

Стороною обвинувачення визнано докази, що зібрані під час досудового розслідування, достатніми для складання обвинувальних актів щодо чотирьох підозрюваних. 

Нагадаємо: 5 листопада було повідомлено остаточні підозри учасникам трагічної події. Зокрема, інспектору Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Київській області повідомлено про підозру у вбивстві Кирила Тлявова, вчиненому через необережність. 

Крім того, інспектору та поліцейському Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Київській області, громадянину та неповнолітньому громадянину – повідомлено про підозри:

- у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчиненому групою осіб, із застосуванням вогнепальної зброї (ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України);

- зберіганні вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України).

З 1 червня цього року слідчими та процесуальними керівниками проведено:

  • 53 допити свідків та підозрюваних;
  • понад 66 негласних слідчих (розшукових) дій;
  • більше 10 оглядів ділянок місцевості, у тому числі за участю спеціаліста в галузі балістики з використанням металошукача, а також спеціаліста геодезиста; 
  • понад 10 слідчих експериментів; 
  • отримано та проаналізовано записи з камер відеоспостереження, розташованих в м. Переяслав-Хмельницький; 
  • понад 20 експертиз (судово-медичні, балістичні, молекулярно-генетичні, дактилоскопічні, судово-психологічні, ситуативних обставин тощо), з яких 6 комплексних.