ДБР затримало поліцейського під час збуту канабісу вартістю 17 000 гривень

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали працівника одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції у Волинській області під час збуту наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, правоохоронець зберігав та систематично збував цивільним особам наркотичні речовини загальною вартістю 17 000 гривень. 

7 травня 2020 року слідчі ДБР затримали поліцейського у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час чергової передачі наркотичного засобу (канабісу) мешканцю Волинської області.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру, обрання відносно нього запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади. 

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Волинської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України у Волинській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років із конфіскацією майна.