ДБР виявляє представників ворожих ДРГ на території нашої держави

18/03/2022

Працівники Державного бюро розслідувань спільно з прикордонниками проводять посилені фільтраційні заходи із блокування діяльності та потрапляння на територію України представників ворожих ДРГ у тому числі через західні кордони.

Лише за останню добу працівники ДБР виявили двох громадян РФ, які можуть бути причетними до ДРГ агресора.

Зокрема, на митному пості «Рава-Руська» Львівської митниці затримано громадянина РФ. Він є кадровим співробітником МНС РФ у Калузькій області, має спеціальне звання майора внутрішньої служби. Під час спроби виїхати з території України у його мобільному телефоні виявлено інформацію, що може свідчити про протиправну діяльність в Україні. У гаджеті зафіксовано виклик до Москви для надання інструкцій щодо участі у проведенні мітингів на підтримку дій вищого керівництва РФ, пов’язаних із т.зв. «військовою спецоперацією» в Україні та приєднання Криму.
Крім того, у його переписці виявлено запрошення на військову службу за контрактом у збройні сили РФ.

На митному пості «Малий Березний» Закарпатської митниці затримано ще одного громадянина РФ, який намагався виїхати з України. У його мобільному телефоні виявлені фото блокпостів, розташованих на території Закарпатської області.

Особи передані співробітникам СБУ для проведення подальших оперативних заходів.