Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР виявило ще 757 залізничних вагонів росії й білорусі, які будуть націоналізовані для потреб оборони держави

07/04/2022

Державне бюро розслідувань здійснює масштабний комплекс робіт для встановлення знаходження на території нашої держави російського і білоруського майна та ініціює його націоналізацію для зміцнення обороноздатності держави. Майно агресора працюватиме проти нього ж

Зокрема, у Вінницькій області працівники ДБР виявили 757 порожніх товарних вагонів на залізничних станціях Козятинськго та Жмеринськго підрозділів «Південно-західної залізниці». Російським компаніям належать 447 вагонів, 310 – білоруським. Серед них цистерни, напіввагони, криті товарні вагони тощо.

Наразі ДБР уже скерувало відповідні матеріали до Вінницької обласної військової адміністрації з ініціативою примусового вилучення вказаного майна на користь України.

Робота із виявлення та вилучення майна країн, що проводять агресивні дії щодо України, активно триває.

Нагадаємо, вчора повідомлялось, що під час оперативних заходів працівники ДБР виявили на Запоріжжі та Дніпропетровщині 886 порожніх залізничних вагонів. 652 вагони належать російським підприємствам, 234 – білоруським.

Завдяки зусиллям ДБР на потреби армії з початку війни вже передано майно агресора на десятки мільйонів доларів, у тому числі виявлено понад 3.5 тисячі залізничних вагонів, що належать росії та білорусі.