ДБР викрило колаборантів у Вовчанську та Куп’янську, які допомагали окупантам будувати бліндажі та патрулювати міста (ВІДЕО)

20/09/2022

Зрадники та колаборанти, які перейшли на бік ворога, продовжують бути предметом посиленої  уваги працівників ДБР. Кожний факт співпраці з окупантами системно відпрацьовується, а зрадники Батьківщини притягуються до відповідальності.

У Вовчанську Харківської області ДБР затримало головного лісничого, який під час тимчасової окупації міста погодився на співпрацю із загарбниками. Він взявся керувати лісгоспом та організовувати заготівлю деревини для будівництва укріплень та бліндажів загарбників.

Після успішного наступу Збройних Сил України лісничий почав переховуватися від правосуддя, але його знайшли і затримали. Готується повідомлення про підозру за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Також у Вовчанську та Куп’янську ДБР у взаємодії із ГУНП в Харківській області викрило двох колишніх правоохоронців. Після нападу рф на Україну ці особи почали працювати в каральних загонах окупаційної поліції. Вони проводили обшуки у місцевого населення, вилучали зброю та патрулювали міста.

Експравоохоронцям повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Процесуальне керівництво досудовими розслідуваннями здійснює Харківська обласна прокуратура.

Менше зрадників – ближче Перемога!