Краматорське теруправління ДБР обговорили з ЮНОПС напрямки подальшої співпраці

11/03/2021

10 березня 2021 року відбулась робоча зустріч керівництва Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, з представниками Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС).

В ході бесіди в режимі відеоконференції директор територіального управління Роман Богданов та старший менеджер програми “ПРАВО-поліція” Френ О’Грейді обговорили актуальні питання діяльності, зокрема, забезпечення умов задля ефективної роботи слідчих.

«З урахуванням специфіки діяльності Краматорського теруправління ДБР, необхідності виїздів та проведення слідчих дій у безпосередній близькості до лінії розмежування, вважаю, що задача начальницького складу теруправління – зробити максимум для безпеки працівників під час виконання ними своїх службових обов’язків», - зазначив Роман Богданов.

У зустрічі також взяв участь Кертіс Блейз, заступник менеджера програми з операційних питань.

«Ми ставимо перед собою завдання сприяти розвитку верховенства права в Україні", - наголосив він та зазначив, що ЮНОПС може надавати консультативні та інші послуги з управління проєктами, а також за потреби супроводжувати ділові операції та проєкти у сфері правоохоронної та гуманітарної діяльності.

Учасники з боку міжнародної спільноти повідомили, що допомога, яку відповідно до своєї місії надає ЮНОПС, стосується не тільки послуг радників, технічних експертів і консультантів, проведення навчальних програм, а й придбання обладнання тощо.

Зокрема, найближчим часом ЮНОПС планує надати теруправлінню в Краматорську мобільну криміналістичну лабораторію, а також обладнати дві спеціалізовані кімнати для проведення слідчих дій.

Роман Богданов подякував партнерам та висловив упевненість, що співпраця з ЮНОПС й надалі допомагатиме українським правоохоронним органам рухатися шляхом реформ, кінцевою метою яких є підвищення рівня безпеки та довіри громадян України.

За результатами проведеної зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці.