ДБР та Університет імені Тараса Шевченка співпрацюватимуть в освітній і науково-практичній сферах

09/06/2021

Державне бюро розслідувань та Київський національний університет імені Тараса Шевченка домовились про співпрацю.

Відповідний Меморандум підписали в.о. Директора Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов та ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров.

Метою документа є налагодження взаємодії задля розвитку професійної підготовки, юридичної освіти і науки, запровадження нових методик діяльності правоохоронного органу.

«Підписання Меморандуму – це ще один крок на шляху консолідації науки та юридичної практики. Для ДБР як правоохоронного органу така співпраця є певним містком у майбутнє. Впевнений, що ця взаємодія буде корисною для обох сторін», – зазначив в.о. Директора ДБР Олексій Сухачов.

За його словами, для Бюро важливо поділитися практичним досвідом із професорсько-викладацьким складом та студентами провідного навчального закладу країни.

«У відповідь розраховуємо на методичну, практичну та консультаційну допомогу студентів та персоналу», – додав він.

Основними напрямами співпраці в межах Меморандуму є проведення спільних науково-технічних досліджень, розробка нових практик у сфері правоохоронної діяльності, організація та проведення освітніх, науково-практичних, спортивних заходів, тощо.

«У наших спільних планах - підвищення кваліфікації співробітників ДБР, розробка освітніх проєктів, підготовка спільних наукових видань щодо діяльності та розбудови Бюро», – розповів ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров.

Ректор наголосив, що важливим напрямом співпраці буде можливість для студентів перейняти практичний досвід у фахівців ДБР.

Обидві сторони висловили сподівання на розширення напрямів співпраці вже у найкоротші строки.