ДБР та КМЄС підписали Меморандум про взаєморозуміння

29/10/2019

29 жовтня Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба та Голова Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Антті Хартікайнен підписали Меморандум про взаєморозуміння між КМЄС та ДБР щодо проведення конкурсного відбору на зайняття посад у Державному бюро розслідувань.

Під час підписання документу Роман Труба наголосив на важливості нового етапу співпраці Державного бюро розслідувань з Консультативною Місією Європейського Союзу в Україні.

“КМЄС систематично підтримує Державне бюро розслідувань, за що ми вдячні. Наша співпраця почалася ще на початковому етапі створення ДБР і продовжується дотепер. Переконаний, що цей Меморандум тільки посилить взаємодію”, — зазначив Директор ДБР.

Антті Хартікайнен, у свою чергу, підтвердив наміри КМЄС і надалі підтримувати ДБР, допомагати в його розбудові та підвищувати професійний рівень працівників.

“Ми вітаємо підписання Меморандуму як посилення нашої співпраці. Впевнений, участь експертів КМЄС в моніторингу за конкурсами на посади в ДБР допоможе зробити цей процес ще більш прозорим та відкритим”, — додав Голова КМЄС в Україні.

 

Документ дозволить залучати експертів КМЄС в Україні в якості спостерігачів для здійснення моніторингу під час роботи конкурсних комісій ДБР. Нагадаємо, міжнародні експерти Консультативної місії Європейського Союзу в Україні були долучені в якості спостерігачів під час першого конкурсу на посади до Державного бюро розслідувань.