ДБР спільно з Офісом Генерального прокурора скерувало до суду «справу Майдану» про вбивство журналіста Сергієнка

Слідчі підрозділу у «справах Майдану» центрального апарату Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, чинені у зв’язку з масовими протестами у 2013-2014 роках Офісу Генерального прокурора, скерували до суду обвинувальні акти відносно двох учасників злочинної організації, яка викрала та вбила активіста Євромайдану та журналіста Василя Сергієнка.

Один із учасників обвинувачується у створенні злочинної організації, яка діяла з листопада 2013 року по липень 2015 на території Київщини та Черкащини (ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України).

Інший - у тому, що 4 квітня 2014 року у складі злочинної організації він незаконно проник на територію домоволодіння у м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області, викрав із застосуванням насильства та з особливою жорстокістю вбив активіста «Самооборони Євромайдану Черкаської області» та журналіста Василя Сергієнка (ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст. 162, п.п. 3, 4, 6, 11,12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).