Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР припинило схему контрабанди цигарок на Одещині на понад 15 мільйонів гривень (ВІДЕО)

26/03/2021

Державне бюро розслідувань продовжує реалізовувати системні заходи із захисту економічних інтересів України. В результаті кропіткої роботи слідчі ДБР викрили схему незаконного ввезення на територію держави великої партії підакцизних товарів.

24 березня на територію Чорноморського рибного порту Одеської області у контейнері з Об’єднаних Арабських Еміратів під виглядом паперових серветок ввезено 544 короби із цигарками. За дорученням слідчих ДБР, у взаємодії із іншими правоохоронними органами, дана партія вилучена у ході митного огляду.

Орієнтовна роздрібна вартість виявленого товару складає понад 15 мільйонів гривень. Діям митників та вантажоотримувачу буде надана правова оцінка у ході подальшого досудового розслідування.

Ознаки кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), вбачаються також у діях представників головного Управління державної податкової служби в Одеській області, головного Управління державної фіскальної служби в Одеській області та Одеської митниці.

Нагадаємо, раніше слідчі ТУ ДБР м. Миколаєві затримали заступника начальника митного поста «Одеса – Центральний» Одеської митниці ДФС під час отримання неправомірної вигоди за безперешкодне митне оформлення контейнерів з вантажем на транзит.