ДБР працює. ТОП 5 новин тижня (ВІДЕО)

24/06/2022

Ще один тиждень невтомної боротьби проти рашистської навали. Працівники ДБР не лише захищають країну пліч–о–пліч із ЗСУ, але й системно працюють у напрямку виявлення колаборантів, держзрадників та інших високопосадовців, які зловживають своїм службовим становищем в умовах воєнного стану.

1. ДБР припинило діяльність наркоугруповання, яке постачало наркотики українським військовим. Злочинці ставили перед собою мету – підірвати бойову готовність ЗСУ. Ватажків затримано. Відповідальність за злочин: ув’язнення до 10 років з конфіскацією майна.

2. ДБР викрило колишнього нардепа на фінансуванні терористичних організацій та крадіжці понад 6 тисяч унікальних артефактів з АР Крим. У ході обшуків виявлено скіфські мечі Акінак, списи, сокири, стріли, монети, кольчугу 12 сторіччя, шоломи епохи Еллінізму та посуд Трипільської культури. Колекція коштує декілька мільйонів доларів. Санкція статей передбачає покарання до 10 років позбавлення волі.

3. За ініціативи ДБР криптовалютні біржі заблокували акаунти росіян, які обходили санкції. Представники криптоіндустрії України дозволяли користувачам з рф та рб здійснювати анонімні транскордонні валютообмінні та криптовалютні операції всупереч вимогам FATF.

4. Активи «Татнєфті» передано АРМА. Арештовано нафтобази, заправні станції, нежитлові приміщення, земельні ділянки, більше 118 бензовозів і автомобілів. Вартість корпоративних прав та рухомого майна складає 400 млн грн.

5. ДБР продовжує перевіряти громадян рф, які перебувають на території України. Мешканець Харкова закликав сина, який воює у складі армії окупантів, скласти зброю.