Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР повідомило про підозру в державній зраді очільниці одного з районних судів Харківщини (ВІДЕО)

12/05/2022

Державне бюро розслідувань продовжує системну роботу з викриття зрадників, які вирішили перейти на бік ворога. Кожен подібний факт ретельно відпрацьовується, всі колаборанти будуть притягнені до кримінальної відповідальності.

Оперативники ДБР встановили, що після окупації одного з населених пунктів Харківської області, очільниця місцевого суду особисто почала підготовку судової установи до співпраці з ворогом.

Для швидкого відновлення роботи суду вже за російським законодавством підозрювана намагалася зібрати команду «однодумців». Вона активно закликала своїх підлеглих зрадити Україну і вже разом здійснювати так зване «судочинство» окупаційної влади. Також підозрювана шукала підтримку і серед місцевих правоохоронців, яким пропонувала співпрацю з агресором.

Наразі слідчі ДБР повідомили їй про підозру в державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає покарання до довічного ув’язнення з конфіскацією майна. Українське слідство та правосуддя доведе всі подібні справи до суду.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Харківська обласна прокуратура.

Нагадаємо, що 5 квітня 2022 року слідчі ДБР за процесуального керівництва Офісу Генпрокурора повідомили про підозру в державній зраді судді та керівнику апарату одного з районних судів Луганщини. Підозрювані так само перейшли на бік ворога та вступили у злочинну змову з представниками так званої «ЛНР».