ДБР повідомило про підозру у держзраді керівнику Азовського рибоохоронного патруля, який допомагає окупантам красти рибу

10/06/2022

Слідчі ДБР заочно повідомили про підозру тимчасово виконувачу обов'язків начальника Азовського басейнового управління Державного агентства меліорації та рибного господарства України у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Слідство встановило, що правоохоронець виявив особисте бажання нести «службу» в підпорядкуванні окупаційної адміністрації російської федерації. Він очолив незаконно створений «відділ охорони навколишнього середовища та водних біоресурсів» окупаційної адміністрації рф у місті Бердянськ.

Чиновник почав агітувати інших зрадити Україні. Він дозволив окупантам використовувати флот Азовського басейнового управління, надавати дозволи на рибний промисел, здійснювати контроль та розпоряджатися водними біоресурсами, що були виловлені на території України та належать народу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Запорізька обласна прокуратура.

Державне бюро розслідувань в чергове наголошує та застерігає усіх чиновників та правоохоронців від співпраці з російсько-окупаційними військами. Суворе покарання за такі злочини є невідворотним.

Коротка вигода від служіння окупантам перетвориться на ганебне та тривале ув'язнення.