ДБР повідомило про підозру ще одному представнику Держрибагентства, який в Херсоні дозволив окупантам розкрадати українські морські ресурси

20/06/2022

Працівники ДБР заочно повідомили про підозру головному державному інспектору Державного агентства меліорації та рибного господарства України у Миколаївській області, який перейшов на бік ворога.

Під час окупації Херсону інспектор місцевого рибоохоронного патруля добровільно пішов на «службу» окупаційній владі. Зрадник отримав «підвищення» та очолив незаконно створений у Херсоні «відділ охорони навколишнього середовища та водних біоресурсів» адміністрації рф. Зараз чоловік займається добором кадрів для новоствореного «органу» та агітує інших зрадити Україну.

При цьому, колаборант допомагає окупантам користуватись водним транспортом Херсонського природоохоронного патруля та видає дозволи на рибний промисел.

Інспектору повідомлено про підозру у добровільному зайнятті громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За колабораційну діяльність підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Миколаївська обласна прокуратура.

Нагадаємо, на початку червня ДБР заочно повідомило про підозру тимчасово виконувачу обов'язків начальника Азовського басейнового управління Державного агентства меліорації та рибного господарства України у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Він очолив незаконно створений «відділ охорони навколишнього середовища та водних біоресурсів» окупаційної адміністрації РФ у місті Бердянськ.

Державне бюро розслідувань в чергове наголошує та застерігає усіх чиновників та правоохоронців від співпраці з російсько-окупаційними військами. Суворе покарання за такі злочини є невідворотними.

Коротка вигода від служіння окупантам перетвориться на ганебне та тривале ув'язнення.