Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР повідомило про підозру правоохоронцю з Житомирщини, який вчинив ДТП в стані сп’яніння та намагався ввести в оману слідство

08/12/2023

Працівники ДБР повідомили про підозру правоохоронцю з Житомирщини за фактом вчинення ДТП в стані сп’яніння і з потерпілими.

ДТП трапилася у березні 2023 року в селі Дениші Житомирського району. Правоохоронець за кермом власного авто зіштовхнувся із маршрутним автобусом, який їхав попереду. Одна із пасажирок маршрутки отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Встановлено, що ДТП сталося через те, що правоохоронець перевищив дозволену швидкість. Також за результатами обслідування вміст алкоголю в його крові становила 1,3 проміле, що понад у 10 разів перевищує норму.

Фігурант намагався уникнути відповідальності та намагався переконати слідство, що за кермом перебував не він, а його тверезий товариш, який прибув на місце аварії згодом для забезпечення зловмиснику «алібі».

Правоохоронцю повідомлено про підозру за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, скоєного у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило потерпілій тілесні ушкодження середньої тяжкості (ч. 1 ст. 286-1 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.