ДБР повідомило про підозру посадовцю Міноборони з Хмельниччини, який вчасно не закупив газ для військових частин

29/09/2021

Працівники ДБР повідомили про підозру начальнику одного із квартирно–експлуатаційних відділів Міністерства оборони України, який не забезпечив своєчасну закупівлю газу для регіональних військових частин і комісаріатів у 2017 році.

Полковник знав про свої обов’язки щодо укладення договорів на постачання комунальних послуг, проте не провів необхідні закупівлі та не уклав нового договору на постачання газу.

Через це майже 4 місяці військові частини та комісаріати регіону здійснювали несанкціонований відбір газу у приватного постачальника. Тому квартирно–експлуатаційний відділ був змушений оплатити постачальнику газу компенсацію за несанкціонований відбір у сумі більше ніж 2 млн гривень.

Начальнику одного із квартирно–експлуатаційних відділів Міноборони повідомлено про підозру у бездіяльності військової влади (ч. 3 ст. 426 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Хмельницька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері, оперативний супровід – ДБР.