ДБР повідомило про підозру патрульному, який влаштував бійку в кафе (ВІДЕО)

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру співробітнику Управління патрульної поліції в Харківській області та цивільній особі. Вони підозрюються у хуліганстві, вчиненому групою осіб (ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, у липні 2019 року компанії, серед якої був і патрульний поліцейський, під час відпочинку у одному із закладів Харкова не сподобався сервіс громадського харчування. Спочатку свої претензії гості виражали словесно, коли ж власник кафе запропонував врегулювати всі питання наступного дня, правоохоронець зі своїм товаришем розпочав бійку.

 Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області. Оперативний супровід — Харківське управління ДВБ Національної поліції України.

У разі доведення вини, поліцейському та його спільнику загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк до 4 років.