ДБР повідомило про підозру начальнику квартирно-експлуатаційного відділу, через якого Міноборони втратило землю під Львовом

08/11/2021

Слідчі ДБР повідомили про підозру начальнику квартирно-експлуатаційного відділу у Львові Міністерства оборони України, через дії якого втрачено 1,5 гектара державних земель.

Встановлено, що у 2016 році підполковник разом з інженером квартирно-експлуатаційного відділу незаконно змінив межі земельної ділянки на території військового містечка у Брюховичах. Таким чином землі Міністерства оборони протиправно перейшли у власність територіальної громади.

Згодом ці землі рішенням селищної ради були передані в безоплатне користування громадянам, які перепродали їх третім особам.

Завдяки вчасній реакції ДБР на ці ділянки накладено арешт.

Начальника квартирно-експлуатаційного відділу підозрюють у перевищенні службових повноважень військовою особою (ч. 4 ст. 426-1 КК України). Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Вирішується питання про обрання посадовцю запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Раніше Нацполіція вже повідомила про підозру спільнику військового – інженеру квартирно-експлуатаційного відділу.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону, оперативний супровід – СБУ.