Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР повідомило про підозру експрокурору, який пропонував обвинуваченому за 70 тис. доларів США допомогти уникнути ув’язнення (ВІДЕО)

10/06/2021

Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру експрокурору одного з відділів Хмельницької обласної прокуратури, який пропонував обвинуваченому у справі щодо збуту наркотиків допомогти уникнути ув’язнення.

Встановлено, що правоохоронець обіцяв «вплинути» на прокурорів та суд щодо перекваліфікації справи про збут наркотиків на менш тяжкий злочин, який не передбачає покарання у вигляді позбавлення волі.

Експрокурор повідомив обвинуваченому, що для «впливу» йому потрібно передати 70 тис. доларів США, також він зажадав певну винагороду за свої «послуги посередника».

Колишньому прокурору Головним слідчим управлінням ДБР повідомлено про підозру у незакінченому замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману та підбурюванні до надання неправомірної вигоди службовим особам (ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України).

Йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Генеральна інспекція Офісу Генерального прокурора, оперативний супровід – СБУ.