ДБР повідомило про підозру екслідчому податкової міліції, який збував інформацію з обмеженим доступом
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру колишньому слідчому податкової міліції одного з регіональних управлінь ДФС України, який збував інформацію з обмеженим доступом.
Встановлено, що він передав сторонній особі інформацію, яка містилася в автоматизованих системах «Податковий блок» та «Єдине вікно подання електронної звітності»
Таким чином, колишній слідчий податкової міліції підозрюється у несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованих систем, що призвело до витоку інформації, та в збуті інформації з обмеженим доступом (ч. 1 ст. 361, ч. 1 ст. 361-2 КК України).
Йому може загрожувати позбавлення волі на строк до 2 років.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора, оперативний супровід – УВБ ГУ ДФС в Дніпропетровській області.