Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР повідомило про підозру чотирьом правоохоронцям, що працюють на ворога в Запорізькій області

13/12/2022

Державне бюро розслідувань продовжує системну роботу щодо викриття зрадників та колаборантів на тимчасово окупованих територіях. Всі вони будуть відповідати перед українським законодавством. Дехто з них після звільнення захоплених територій вже затриманий, інші – рано чи пізно будуть знайдені, де б вони не ховались.

Працівники ДБР повідомили про підозру чотирьом колишнім правоохоронцям з селища Веселе Запорізької області, які після початку російського вторгнення перейшли на бік ворога.

Після початку тимчасової окупації регіону тоді ще чинні працівники правоохоронних органів добровільно пішли служити окупантам. Вони публічно погодились працювати на рф та агітували своїх колег зрадити присязі.

Під керівництвом окупаційної адміністрації чоловіки брали участь у створенні «народной милиции» в селищі Веселе. Також фігуранти проводять обшуки у жителів селища, забирають майно на користь окупантів, охороняють їх пропагандистські масові заходи.

Чотирьом фігурантам заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 статті 111 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Запорізька обласна прокуратура.

ДБР продовжує ретельно викривати зрадників та колаборантів, які зрадили власну країну під час війни. Кожен з них буде обов’язково притягнутий до відповідальності згідно із Законом.

Нагадаємо, що за матеріалами ДБР судитимуть трьох експравоохоронців, які влаштовували облави та обшуки в окупованому Бердянську.