ДБР попередило експорт українського продовольства до білорусі на півмільйона доларів (ВІДЕО)

05/04/2022

Українські товари не будуть лежати на полицях росії та білорусі!

Державне бюро розслідувань постійно та системно працює на митних пунктах пропуску в усіх куточках країни для виявлення, у тому числі, фактів незаконного експорту вітчизняних товарів до країн, які здійснюють або сприяють військовій агресії проти України

Один із таких фактів працівники ДБР спільно з представниками Бюро економічної безпеки викрили на території обслуговування Вінницької митниці.

Спільна робоча група правоохоронців виявила на митному пості «Вінниця-центральний» 70 тисяч акцизних знаків для маркування продовольчих товарів українських виробників для подальшого експорту та продажу у білорусі.

Організатори планували використати їх для експорту рибних консервів довготривалого зберігання, що зберігались на одному з продовольчих складів у Вінниці. Загальна вартість маркованого товару за ринковою ціною складає понад 500 тис. доларів США.

Наразі контрольні знаки вилучені з обігу, що унеможливлює подальше використання та, відповідно, продаж товару на території білорусі.

Введення санкцій проти росії та білорусі має бути рішучим кроком на усіх рівнях, в тому числі й на економічному і продовольчому фронті. Це - частина повномасштабної боротьби і Державне бюро розслідувань сприятиме повноцінній її реалізації.