Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР викрило посадовців Київавтодору та Київміськради у привласненні 110 млн гривень (ВІДЕО)

08/07/2021

Державне бюро розслідувань викрило схему заволодіння бюджетними коштами посадовцями Комунальної корпорації «Київавтодор» та одного із Департаментів виконавчого органу Київської міської ради.

Встановлено, що посадові особи закупили за завищеними цінами вантажні та спеціалізовані автомобілі для будівництва доріг. У результаті оборудки було привласнено понад 110 млн гривень бюджетних коштів.

У межах кримінального провадження проведено санкціоновані обшуки за місцями здійснення злочинної діяльності, під час яких вилучено документи, що підтверджують протиправний характер діяльності фігурантів.

Вирішується питання щодо оголошення підозри організаторам і співучасникам злочинної діяльності з подальшим обранням запобіжних заходів.

Кваліфікація: зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).

Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генпрокурора, оперативний супровід — Головне оперативне управління ДБР та СБУ.