Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР підозрює підполковника ЗСУ в «підробці» накладних на поставку продуктів до військової частини на 900 тис. гривень

20/07/2021

Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру заступнику командира військової частини з тилу Збройних Сил України, який завдав бюджету збитків на майже 900 тисяч гривень.

Протягом січня—лютого 2019 року підполковник Збройних Сил України завищував обсяги наданих підприємством послуг з постачання продуктів для військової частини.

Він склав та видав видаткові накладні в межах договору на поставку продуктів харчування на загальну суму 898 тисяч 842 гривні, які насправді до військової частини не поступали.

За попередньою інформацією, військовий отримував за це «відкати» від представника підприємства.

Підполковника ЗСУ підозрюють у використанні ним свого службового становища всупереч інтересам служби, що завдало тяжких наслідків державним інтересам, а також у видачі ним завідомо неправдивих офіційних документів та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України).

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Процесуальне керівництво здійснює Білоцерківська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері, оперативний супровід — Головне оперативне управління ДБР.